آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت آثار جشنواره ملي شعر سرو
1400/09/29

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمان: صبح روز دوشنبه بیست و نهم آذرماه با حضور دکتر علیرضا منظری توکلی  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ، حجت الاسلام والمسلمین میرشفیعی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامي استان کرمان و روسای واحدهای دانشگاهی این استان در محل سالن اجلاس از نشان جشنواره ملي شعر سرو رونمایی شد .
دکتر منظری توکلی رئیس دانشگاه شهید حاج قاسم سلیمانی،  برگزاری این جشنواره را بصورت ملی در کرمان یک رویداد مهم فرهنگی و ادبی عنوان کرد و بر همکاری دانشگاهیان و شاعران و بخصوص استادان و دانشجویان تاکید کرد .
حجت الاسلام والمسلمین میر شفیعی نیز با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره اهمیت شعر بعنوان ثروت ملی گفت: بدون تردید نقش و اهميت تولید آثار فاخر ادبی بر هیچ کس پوشیده نیست و شایسته است همگان تلاش کنند تا این گونه فعالیت های عمیق هنری و ادبی بخصوص برای نسل نوجوان و جوان فرهنگ سازی شود .
گفتنی است در این آیین، دکتر محمود اقاجانی و حسین شهابی رئیس کمیته اجرایی و دبیر تخصصی این جشنواره توضیحاتی را در زمینه نحوه مشارکت دانشگاهیان ارائه کردند .